• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

British Airways Amerika ve Kanada’ya 1740 Euro’dan başlayan Club World fırsatları

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

britishBritish Airways, İngiltere odaklı olarak hizmet veren ülkenin en büyük hava yolu şirketidir. İngiltere’nin resmi olarak bayrak taşıyıcı hava yolu firması olan British Airways, ayrıca One World ittifakının da kurucusudur. 90 ülkede 200 den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren hava yolu firması ayrıca kod paylaşımlı uçuşları ile berber toplamda 150’den fazla ülkede 1000 kadar noktaya hizmet vermektedir.

Kalitesinden ödün vermeden hizmetlerine devam eden ve herkesin hava yoluyla seyahat etme hakkı olduğuna inana British Airways, düzenlediği kampanyalarla farklı bölgelere promosyon uçak bileti satışı gerçekleştirmektedir. 

Son düzenlediği kampanya kapsamında da British Airways ayrıcalıklarından faydalanarak Amerika ve Kanada’ya 1740 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat etme imkânı sunuyor. Clup World kapsamında düzenlenen kampanya ile İstanbul çıkışlı olarak ATL, BOS, CHI, DFW, HOU, LAX, MIA, YUL, NYC, PHL, SFO, YYZ, YVR, WAS destinasyonlara seyahat edebilirsiniz.

Belirtilen lokasyonlara gerçekleştirilen uçuşlara ait sefer bilgileri ve en güncel uçak bileti fiyatlarına ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında seçtiğiniz British Airways uçak biletinizi kredi kartınızla taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirisiniz.

British Airways promosyonlu uçak biletlerinin son biletleme tarihi 8 Kasım 2016 olarak belirlenmiş, kur farkından doğan fiyat farklılıkları için de web sayfasından en güncel uçak bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Geç kalmadan British Airways konforundan ve rahatından faydalanarak uçak biletinizi ucuzauc.com web sitesinden kolaylıkla, sadece 3 adımda satın alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.