• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Etihad Airways Black Friday Fırsatları

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

black fridayEtihad Airways,  2003 yılında Dubai merkezli olarak kurulan ve hizmet vermeye başlayan hava yolu firmasıdır. Kesintisiz olarak hizmetlerine devam eden Etihad Airways, uçak biletlerinde yaptığı kampanyalarla da dikkat çekmektedir.

Yurt dışında uygulana ve Şükran Günün ertesi günü Black Friday ilan edilen gün kapsamında firmaların çoğu erken açılarak geç kapanır ve bu sürede de çılgın sayılabilecek %90’a varan indirimler uygulamaktadır. Etihad Airways’da Black Friday kapsamında düzenlediği kampanya ile çok uygun fiyata uçak bileti satışı gerçekleştirmektedir.  Black Friday uçak bileti kampanyası sadece 1 gün değil 28 Kasım2016 tarihine kadar devam edecek olup,  kampanya kapsamında 25 Kasım 2016 – 31 Mayıs 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz uçuşlar için geçerlidir. Black Friday uça bileti kampanyasına ait bilet fiyatları tabloda yer almaktadır.

Destinasyonlar

Başlangıç Fiyatı

Uçuş Sınıfı

Abu Dabi /Dubai

388 $

Ekonomi Sınıfı

Manila

524 $

Ekonomi Sınıfı

Kuala Lumpur

549 $

Ekonomi Sınıfı

Delhi

569 $

Ekonomi Sınıfı

Bangkok

600 $

Ekonomi Sınıfı

Singapur

600 $

Ekonomi Sınıfı

 

Belirtilen destinasyonlar sadece örnek amaçlı olup daha fazlası için hava yolunun resmi web sitesinde veya ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yapmanız gerekmektedir. Son bilet satışı 28 Kasım 2016 olan kampanyanın promosyon biletlerine ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra sefer bilgilerini ve en güncel uçak bileti fiyatlarını da görüntüleyerek seçebilir ve kredi kartınızla 9 taksite varan taksit imkanlarından faydalanarak biletinizi satın alabilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.