• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Etihad Airways İndirimli Bilet Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

etihad bilet kampanyası2003 yılından resmi olarak sivil havacılık alanında hizmet vermeye başlayan Etihad Airways, Dubai merkezli olarak hizmet vermektedir.  Avrupa’dan Asya’ya kadar birçok noktaya hizmet veren Etihad Airways kalitesi ve verdiği hizmetlerle de adından sıkça söz ettirmektedir.

Düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekleyen Etihad Ariways ile 100’den fazla noktada geçerli olacak indirimlerle bilet satışlarına başladı bile.

01 Mart 2017 tarihine kadar Etihad Airways’den satın aldığınız biletlere çok uygun fiyatlara seyahat edebilirsiniz.

Etihad Airways en güncel uçak bileti fiyatları ve sefer saatleri için ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında Etihad Airways kampanyalı uçak bileti fiyatlarını da görüntüleyerek seçtiğiniz bileti kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Etihad Airways ile 10 Aralık 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz için biletlerinizi 01 Mart 2017 tarihine kadar satın almanız durumunda 100’den fazla noktaya indirimli uçak bileti satın alabilirsiniz.

Etihad Airways kampanyası kapsamında ucuz uçak bileti satın alabileceğiniz lokasyonlardan bazıları,

 

Ekonomi Sınıfı Fiyatlar

Business Class Fiyatlar

Abu Dabi

334 USD

1,152 USD

Bangkok

459 USD

2,082 USD

Sidney

963 USD

3,212 USD

Melbourne

952 USD

3, 204 USD

Seul

460 USD

 

Şangay

489 USD

2,526 USD

Tokyo

631 USD

2,725 USD

Manila

452 USD

 

Delhi

 

1,834 USD

 

Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup vergiler dahildir. Fiyat açılımını bilet rezervasyonu sırasında görüntüleyebilirsiniz.

İndirimler, uçuş gerçekleştireceğiniz destinasyona göre farklılık göstermektedir. Promosyon harici bilet fiyatları da uygulanabilir. Tabloda belirtilen fiyatlar 100’ün üzerinde lokasyondan sadece bazıları olmakla beraber ayrıntılı bilgi için uçak bileti sorgulaması yapmaızı öneririz.

Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatlarıdır ve uçağın müsaittik durumuna göre farklılık gösterebilir. Gün kısıtlamaları ve hafta sonları için ek ücret uygulaması yapılabilir.

Etihad Airways indirimli uçak bileti satışları 1 Mart 2017 tarihine kadar yapılacak olup, 10 Aralık 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz uçuşları kapsamaktadır.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.