• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Etihad Airways Sabiha Gökçen Havalimanı Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

etihad sabiha gokçenEtihad Airways, 2003 yılında kurularak kesintisiz olarak BirleşikArap Emirlikleri odaklı uçuşlar gerçekleştiren hava yolu firmasıdır. Çok eski olmayan geçmişine rağmen son derece güvenilir ve kaliteli hizmetleri ile dikkat çeken Etihad Airways Asya, Afrika, Avrupa ve Amerika’ ya uçuş gerçekleştirmektedir. 120’den fazla uçuş noktasına sahip Etihad Airways ayrıca Türkiye’den de uçuşlar düzenlemektedir.

Kalitesinden ve güvenirliliğinden ödün vermeden son dönemde düzenlediği kampanyayla da ilgi odağı olan Etihad Airways, Sabiha Gökçen’ den gerçekleştirilen uçuşlarına ait indirimli uçak biletlerine ise ucuzauc.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, Abu Dabi ve arası seyahatler ve Asya ülkelerinde yer alan şehirler ile Avustralya’da ki en çok ziyaret edilen Sidney, Melbourne gibi şehirlere düzenlenen uçuşlarda Etihad Ariways bağlantılarını kullanmak isteyenler için uygun fiyatlar sunmaktadır.

Türk Hava Yolları ile ortaklaşa gerçekleştirilen uçuşlar ile haftada 8 uçuş gerçekleştiren Etihad Airways’ den 31 Ağustos – 05 Eylül 2016 tarihleri arasında, 18 Eylül 2016 – 30 Haziran 2017 tarihleri için gerçekleştirilecek uçuşlara ait alınan biletlerde %50’ ye varan indirimler uygulanmaktadır.

5 Eylül 2016 tarihine kadar satın alınan biletlere ait indirimlere ucuzaucc.com web sitesinden seyahat edebileceğiniz bölgeye ait uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve biletinizi kredi kartınızla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Etihad Airways’in THY ile ortaklaşa kod paylaşımı ile gerçekleştireceği uçuşlara ait bilet fiyatları;

Havalimanı

Destinasyon

Fiyat

Uçuş Sınıfı

Sabiha Gökçen

Abu Dabi / Dubai

$ 265

Ekonomi

Mumbai

$ 339

Kuala Lumpur

$ 342

Delhi

$ 343

Manila

$ 345

Bangkok

$ 357

Melbourne

$ 581

Sidney

$ 657

Delhi

$ 1.110

Business

Manila

$ 1.353

Bangkok

$ 1.328

Melbourne

$ 1.974

Sidney

$ 1.973

 

Kampanya kapsamında satın alınan biletlere ait kampanya koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye Etihad Airways resmi web sitesinden de ulaşabilirsiniz.