• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul Çıkışlı Gidiş Dönüş Avustralya ve Yeni Zelanda Ücretlerimiz

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

avustralyaAvustralya’nın ulusal hava yolu firması olan Qantas Hava Yollar, 16 Kasım 1920 yılında kurulmuş ve 1921 yılında da resmi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 30 kadar hava yoluyla da ortaklaşa gerçekleştirdiği uçuşlarla Qantas Hava Yolu, yurt içi ve yurt dışında toplamda 96’dan fazla noktaya hizmet vermektedir.

Türkiye’de İstanbul çıkışlı gerçekleştirdiği uçuşlara ait yeni ücret düzenlemesi yapan Qantas Hava Yolu ile seyahat edebileceğiniz şehirlerden bazıları ve fiyat bilgisi aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Belirtilen fiyatlara havaalanı vergileri dahil değildir.

Bütün vergiler ve ücretler dahil olarak en güncel uçak bileti fiyatlarına ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında uçak bileti fiyatlarıyla beraber sefer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

İstanbul'dan Gidiş- Dönüş

Perth

339 US$

Adelaide

670 US$

Brisbane

411 US$

Queenstown

 693 US$

Sydney

536 US$

Chrischurch

693 US$

Cairns

536 US$

Canberra

707 US$

Tasmania

636 US$

Ayers Rock

910 US$

 

Belirtilen fiyatlara havalimanı vergileri ve hizmet bedeli dahil değildir. Havalimanı vergileri ortalama olarak 571 US$ ‘dir. En son fiyat bilgisi için uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz.

Qantas Hava Yolları, yıllardır verdiği hizmetlerle konuklarını memnun etmektedir. Business Class ve Economy Class tercihleriyle de dilediğiniz hizmetten faydalanarak seyahat edebilirsiniz. Qantas hizmetlerinden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken hava yolunun resmi web sitesinden, ucuzauc.com web sitesi veya mobil uygulamasından uçak biletinizi satın almaktır.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.