• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Jet Airways Hindistan Uçuş Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

jet airwaysJet Airways, Hindistan’ın ikinci en büyük hava yolu firmasıdır. 1992 yılında kurulan ve resmi olarak 1993 yılında hizmete açılan hava yolu Mumbai merkezli olarak gerçekleştirilen uçuşlarında ek olarak Seul, Delhi ve Kalküta şehirlerini de içinde barındıra 74 farklı uçuş noktasına sahiptir.

9 W koduna sahip hava yolu firması ayrıca gerçekleştirdiği promosyonlarla da ucuza uçma imkanı sunmakta. Son düzenlenen bilet kampanyası kapsamında 7 Eylül 2016 yılına kadar satın alınan ve 2 Eylül 2016- 31 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Bombay ve Delhi uçuşlarında gidiş dönüş biletleri Delhi 466$, Bombay 478$’dan satışa sunulmuştur.

Jet Airways tarafından gerçekleştirilen uçuşlarda son biletleme 7 Eylül 2016 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Belirtilen fiyatlar gidiş-dönüş uçuşlarının toplam fiyatı olup alan vergileri ücretlere dahil değildir.

Jet Airways tarafından gerçekleştirilen uçuşlardan kampanya kapsamında ucuza satın alabileceğiniz Delhi ve Bombay uçak biletlerine hava yolunun resmi web sitesinden ve ucuzauc.com web sayfasında satın alabilirsiniz. Web sitesinden gerçekleştireceğiniz uçak bileti sorgulama işleminden sonra Jet Airways uçuşlarına ait biletleri seçerek kredi kartınızla da kampanyalı uçak biletlerini taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.