• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

KLM - Air France Ortaklığı ile %40’a Varan İndirimlerle Eller Havana

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

Dünya’nın en büyük iki hava yolu olan KLM ve Air France işbirliği ile beraber düzenlene kampanya kapsamında Havana’ya çok uygun fiyatlarla seyahat edebilirisiniz. %40’a varan indirimlerle Havana seyahatlerinizi ucuza getirmek için tek yapmanız gereken ise ucuzauc.com web sitesi üzerinden 14 Ekim-4 Kasım 2016 tarihlerinde 15 Ekim 2016- 31 Mart 2017 aralığında gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait bilet sorgulamanızı yapmak ve otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfadan uçak biletinizi seçerek kredi kartınızla satın almak. Sadece 3 basamakta kolaylıkla Havana’ya uçuş gerçekleştiren KLM ve Aİr France uçak biletine sahip olabilirsiniz. Kampanya kapsamında satışı gerçekleştirilen biletlerin satış kodu VLPRTR ve RPRTR olup bilet fiyatları ise 669 $’ dan başlamaktadır.  KLM ve Air France ayrıcalığı ile Economy Class sınıfında konforlu koltuklarında ve uçak içi servis hizmetlerinden de faydalanarak rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz.  Küba’nın başkenti olan Havana’ da eşsiz purolarından tatmak ve İspanyol kültürünü tanımak için sosyalizmin son kalesi olarak kabul edilen Küba’yı ziyaret etmek için promosyon uçak bileti satışı son gün 4 Kasım 2016 olarak belirlenmiştir. Bu tarih sonrasında satın aldığınız ve ayrıca seyahat dönemi olarak da dönüş tarihi 31 Mart 2017 geçtiği durumlarda kampanya kapsamında kabul edilmemektedir. Belirtilen Havana uçak bileti fiyatı 669$, başlangıç fiyatı olup kur farkından dolayı fiyatlar değişebilmektedir. Ayrıca biletler KLM ve Air France Economy sınıfına ait olup Business sınıfı için de fiyatlar farklıdır. Her sınıfa ait en güncel fiyatlara da yine ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz.  Bilet iade ve değişiklik uygulamaları standart biletlere uygulandığı şartlarda olup, KLM ve Air France değişiklik yapma hakkına sahiptir. Dünya’nın en büyük iki hava yolu olan KLM ve Air France işbirliği ile beraber düzenlene kampanya kapsamında Havana’ya çok uygun fiyatlarla seyahat edebilirisiniz.

%40’a varan indirimlerle Havana seyahatlerinizi ucuza getirmek için tek yapmanız gereken ise ucuzauc.com web sitesi üzerinden 14 Ekim-4 Kasım 2016 tarihlerinde 15 Ekim 2016- 31 Mart 2017 aralığında gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait bilet sorgulamanızı yapmak ve otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfadan uçak biletinizi seçerek kredi kartınızla satın almak. Sadece 3 basamakta kolaylıkla Havana’ya uçuş gerçekleştiren KLM ve Aİr France uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Kampanya kapsamında satışı gerçekleştirilen biletlerin satış kodu VLPRTR ve RPRTR olup bilet fiyatları ise 669 $’ dan başlamaktadır.

KLM ve Air France ayrıcalığı ile Economy Class sınıfında konforlu koltuklarında ve uçak içi servis hizmetlerinden de faydalanarak rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Küba’nın başkenti olan Havana’ da eşsiz purolarından tatmak ve İspanyol kültürünü tanımak için sosyalizmin son kalesi olarak kabul edilen Küba’yı ziyaret etmek için promosyon uçak bileti satışı son gün 4 Kasım 2016 olarak belirlenmiştir. Bu tarih sonrasında satın aldığınız ve ayrıca seyahat dönemi olarak da dönüş tarihi 31 Mart 2017 geçtiği durumlarda kampanya kapsamında kabul edilmemektedir.

Belirtilen Havana uçak bileti fiyatı 669$, başlangıç fiyatı olup kur farkından dolayı fiyatlar değişebilmektedir. Ayrıca biletler KLM ve Air France Economy sınıfına ait olup Business sınıfı için de fiyatlar farklıdır. Her sınıfa ait en güncel fiyatlara da yine ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz.

Bilet iade ve değişiklik uygulamaları standart biletlere uygulandığı şartlarda olup, KLM ve Air France değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.