• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

LOT Hava Yollarından İnanılmaz Ücretlerle 1.000.000 BILET

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

lotLOT Hava Yolları, 1929 yılından itibaren kesintisiz olarak Polonya’ ya hizmet veren hava yolları firmasıdır. Ayrıca ülkenin bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi de olan LOT’un merkezi Varşova’ da yer alan Varşova Chopin Havalimanı’dır.

Star Alliance üyesi olarak hizmetlerine devam eden LOT, artan rekabete rağmen 35 ülkede toplam 46 farklı noktaya uçuş gerçekleştirmekte ve bu sayısı da arttırmaya yönelik çalışmalarına da devam etmektedir.

Kısa veya uzun dönemli olarak düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekleyen LOT, Varşova ve Wroclaw uçuşlarında 1.000.000 bileti çok uygun fiyatlarla satışa çıkardı.

6 Eylül 2016- 21 Eylül 2016 tarihleri arasında satın alınan 1 Kasım 2016- 31 Mayıs 2017 tarihleri arası seyahatlerde geçerli olan Varşova biletleri 179 $’ dan, Wroclaw biletleri 149 $ dan satılmaktadır. Belirtilen ücretler gidiş- dönüş biletleri için geçerli olup alan vergi ücretleri dahil değildir.

LOT Varşova ve LOT Wroclaw uçuşlarına ait ayrıntılı bilgi için hava yolu firmasının resmi web sitesini ziyaret edebilir veya ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak seçtiğiniz ucuz uçak biletinizi kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Varşova ve Wroclaw ucuza uçmak için LOT uçak bileti kampanyası 1.000.000 için geçerli olup belirtilen tarihler arasında satın alınması gerekmektedir. Sizler de geç kalmadan uçak biletinizi satın almak için ucuzauc.com web sitesini ziyaret edebilir ve biletinizi dilerseniz çağrı merkezimi aracılığıyla da satın alabilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.