• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

lot polish1934 yılında kurulan Lot Polish, Polonya’nın resmi hava yolu şirketidir. Bayrak taşıyıcı ünvanına sahip hava yolu firması 35 farklı ülkede farklı uçuş noktaları ile kesintisiz olarak kurulduğu yıldan itibaren hizmet vermektedir.

Ülke kalkınmasında etkin rol oynayan hava yolu firması Star Alliance üyesi olarak direk gerçekleştirdiği uçuşların yanı sıra diğer ülkelerin hava yolu firmalarıyla da kod paylaşımlı ortak uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Lot Polish’ de diğer hava yolları gibi dönemsel olarak gerçekleştirdiği kampanyalarla ucuza ve konforlu bir şekildeş eyahat etme imkanı sunmaktadır. Ekim ayına özel olarak düzenlenen kampanyası kapsamında Lot Polis ile 1 Kasım2016- 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz seyahatlerine ait biletleri 12 Ekim-25 Ekim tarihleri arasında satın almanız durumunda 139 $’ dan başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

LOT Polish ile seyahatleriniz de geçerli olan gidiş-dönüş uçak bileti fiyatlarından bazıları;

Brüksel

149 $

Kopenhag

149 $

Paris

149 $

Londra

169 $

Stockholm

139 $

Vilnus

159 $

 

 

Belirtilen fiyatlara alan vergileri dahil olarak belirtilmiştir. LOT Polish ayrıcalıklarından faydalanarak biletinizi satın almak için tek yapmanız gereken ucuzauc.com web sitesinden seyahat etmek istediğiniz uçuş noktalarını belirterek uçak bileti sorgulaması yapmak ve sonrasında otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfadan uçak biletinizi seçerek ödemenizi gerçekleştirmenizdir.

Web sitesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz sorgulamalar sonucunda 152 hava yolunun temsilcisi olan ucuzauc.com’ da bütün hava yollarının en güncel uçak bileti fiyatlarına ve sefer bilgilerine ulaşabilir ve LOT Polish uçak biletinizi seçerek kredi kartınızla dilerseniz kartınıza sunulan taksit imkanlarından da faydalanarak biletinizi satın alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.