• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Mexico City 658 $'dan İtibaren ( Vergiler Dahil )

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

mexico cityLeonardo Da Vinci havalimanı merkezli olarak hizmet veren Alitalia Hava Yolları, Asya, Avrupa gibi birçok kıtaya uçuş gerçekleştirmektedir. 100 den fazla uçuş noktası bulunan Alitalia, düzenli dönemsel olarak düzenlediği kampanyalarla da oldukça uygun fiyata seyahat etmenizi sağlaşa maktadır.

Oldukça yeni olan 10 Ekim 2016 -31 Mart 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz Mexico City uçuşlarınıza ait biletlerinizi 11 Ekim2016 tarihine kadar satın almanız durumunda biletinizi 658 $’ dan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Roma aktarmalı olarak gerçekleştirilen Mexico City seferlerinde Salı, Perşembe ve Pazar günleri bağlantılı olarak uçuş gerçekleştirilmektedir.

İstanbul - Roma – Mexico City

 06:10 – 07:45 // 10:25 - 16:45*

.2.4..7

658 $’dan itibaren  

Mexico City – Roma -Istanbul

 23:30 - 18:35 // 21:45 – 01:10*

gidiş – dönüş, vergiler dahil

 

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Alitalia tarafından gerçekleştirilecek  Mexico City uçuşlarına ait uçak biletinizi ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak sefer bilgilerine ve bilet fiyatlarına ait en güncel bilgilere ulaşabilir ve kredi kartınıza sunulan 9 taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak biletinizi satın alabilirsiniz.

Gidiş- dönüşbiletlerinde indirimlerden faydalanabilmek için minimum kalış 1 Cumartesi gecesi veya 6 gün, maksimum kalış süresi ise 3 ay olarak belirlenmiştir. Kuralların dışında kalan kişilere indirimli fiyattan yararlanamayacak olup ayrıca belirtilen 11 Ekim 2016 tarihine kadar biletinizi satın almanız gerekmektedir. Tabloda belirtlen fiyatlar başlangıç fiyatları olup kur farkından veya dönemsel olarak da fiyatlar farklılık gösterebilir. Fiyatlara vergiler dahil fakat hizmet bedelleri hariç olarak başlangıç fiyatlarıdır bu nedenle de en güncel bilet fiyatları için ucuzauc.com web sitesinden veya hava yolunun resmi web sitesinden uçak bileti sorgulaması yapmanız gereklidir. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.