• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Qantas Hava Yollarından Süper Fırsat

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

qantasAvustralya’ da yer alan en büyük hava yolu ve resmi bayrak taşıyıcı firması olan Qantas Hava Yolları 1920 yılından itibaren hizmet vermektedir.  Afrika, Amerika, Asya, Avrupa’da her yıl uçuş ağını genişletmektedir. 

Tükriye Cumhuriyeti’nin en yoğun nüfusa sahip İstanbul coğrafi konumu itibariyle de önemli ve dikkat çeken bir şehirdir. İki büyük havalimanı bulunan şehirde iç hatlarda 6 farklı hava yolu ve dış hatlarda da 100’den fazla hava yolu hizmet vermektedir. Qantas Hava Yolları da bunlardan biridir.

 Qantas Hava Yolları da İstanbul üzerinden Melbourne ve Sydney’e de uçuş hizmeti vermeye başlamış ve kampanyalı fiyatları ile de dikkat çekmektedir.

Kısa bir süreliğine İstanbul üzerinden düzenleyeceği Melbourne ve Sydney uçuşlarında 3 Nisan 2016 tarihine kadar alınan 01 Temmuz 2016 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerli olan kampanya gidiş dönüş biletlerini kapsamaktadır. Geçtiğimiz dönemde gerçekleştirilen bu kampanya yoğun talep nedeniyle de hala devam etmektedir.

Melbourne Hakkında

Avustralya eyaletlere ayrılarak yönetilen bir bölgedir. Melbourne da Avustralya’nın Victoria Eyaletinin merkez kenti ve başkentidir. Dünya’da yaşanabilir sıraları arasında ilk sırada yer alan şehir sosyo-ekonomik açıdan da refah düzeyi yüksek olan bir kenttir.  Spor kenti olarak da bilinen Melbourne açık teni turnuvası, Formula1 yarışları gibi etkinliklerin düzenlenmesi ile de adını duyuran kentler arasındadır.

Qantas Hava Yolları Melbourne ile İstanbul arasında uçuşlarında kampanyalı fiyatları ile ön plana çıkmaktadır. 

Qantas Hava Yolları ile belirtilen tarihler arasında alınan ve gerçekleştirilen uçuşlarda Melbourne- İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti 437 US$ ’dır.

Sydney Hakkında

Avustralya da yerleşimin gerçekleştirildiği en eski şehirdir. Tarihi yapıları ile ön plana çıkan şehir ayrıca eğlence sektöründe de farklı ve canlı gece hayatı ile insanların ilgisini çekmektedir. 24 saat süren eğlenceleri ile Sydney’i uyumayan şehir olarak nitelendirilmektedir.

Sadece gece hayatı ile değil doğal rezervleri ile de turistlerin dikkatini çeken ve 2000 yılında düzenlenen Yaz Olimpiyat Oyunları aracılığıyla da adını iyice duyuran Sydney ile İstanbul arasında Qantas Hava Yolları da hizmet vermektedir.

Qantas Hava Yolları ile Sydney- İstanbul gidiş- dönüş uçak bileti sadece 485 US$’dır.

Sizlerde Qantas Hava Yolları ile İstanbul’dan Melbourne veya Sydney’e ucuza uçmak için ucuzauc.com web sitesini ziyaret edebilir ve web sitemiz üzerinden gidiş dönüş biletinizi kampanyadan yararlanarak alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.