• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Qatar Airways ile %50'ye Varan Son Dakika Fırsatları!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

qatarQatar Airways, 1933 yılında kurulan Katar’ın ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. Doha merkezli olarak hizmet veren hava yolu firması 201 adet filosu ile 45 ülkede 100’den fazla noktaya uçuş düzenlemektedir.

Hizmet verdiği noktalar arasında Türkiye’den İstanbul Atatürk Havalimanı ve Ankara Esenoğa Havalimanı’da yer almaktadır. Her yıl özel olarak kampanyalar düzenleyen Qatar Airways son kampanyasıyla %50’ ye varan indirimlerle uçma imkanı sunuyor.

31 Mayıs 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz seyahatlerinize ait biletleri 20 Eylül 2016 tarihine kadar satın almanız durumunda %50’ ye varan indirimlerden faydalanabilir ve ucuz uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Business ve Economy Class'ta geçerli olan kampanya kapsamında satışı yapılan biletlemeler için Atatürk Havalimanı ve Esenboğa Havalimanı’ndan gerçekleştirilen uçuşlar için geçerlidir.

Qatar Airways son dakika fırsatından yararlanabileceğiniz bilet fiyatlarından bazıları tabloda yer almaktadır. Bilet fiyatları hakkında ve sefer bilgileri hakkında ayrıntılı bilgi için sistemimiz üzerinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında otomatik olarak yönlendirileceğiniz sayfada ek bir işlem yapmadan Qatar Airways indirimli biletlerine ulaşabilirsiniz.

Qatar Airways Gidiş-Dönüş En Düşük Ücretlerinden Bazıları

 

*Diğer uçuşlar için sistemimiz üzerinden uçak bileti sorgulaması yapmanız gerekmektedir.

Nereden

   Nereye  

Economy Class

Business Class

(Her şey dahil)

(Her şey dahil)

IST

DXB

274 USD

-

IST

MLE

387 USD

-

IST

CMB

425 USD

-

IST

KUL

529 USD

2,247 USD

IST

BKK

548 USD

2,100 USD

IST

DPS

674 USD

-

ESB

MCT

240 USD

-

ESB

AUH

279 USD

-

ESB

DXB

329 USD

-

ESB

MLE

515 USD

-

 

Qatar Airways son dakika fırsatlarından yararlanabilmek için biletlerinizi 20 Eylül2016 tarihine kadar satın almanız gerekmektedir. Kampanyalı biletler 31 Mayıs 2017  tarihine kadar yapılacak seyahatlerde geçerli olup sadece seçili hatlarda Business ve Economy Class sınıfları için geçerlidir.

Qatar Airways, kampanya kapsamında ayırdığı yerler sınırlı olup Business Class'ta I sınıfı, Economy Class'ta seyahat edilecek yere göre O, T veya Q sınıflarının durumuna göre rezervasyon yapılabilmektedir.

Promosyon biletleri İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı olup DXB / MLE / CMB / HKG / KUL / JNB / BKK / BOM / ISB / DEL / ICN / CTU / PEK / CGK / SIN / PVG / DPS / MEL / SYD / CRK / LHE hatlarında geçerlidir. Uçuşlara ait ayrıntılı bilgi için lütfen sistemimiz üzerinden uçak bileti sorgulaması yapınız.  Esenboğa Havalimanı’ndan çıkışlı uçuşlarda ise Qatar Airways promosyon biletleri KUL / JNB / BKK / CGK / MEL / PVG hatları için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için gidiş-dönüş biletlerinin beraber alınması ve biletleme işleminin aynı anda gerçekleştirilmesi gerekmektedir.  Kampanya kapsamında satın alınan biletler değiştirilemez. Bilet alımı sırasında kurallar kısmına lütfen bakınız.

Qatar Airways firmasıyla %50 indirimli fiyatlarla seyahatinizi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken uçak bileti sorgulaması yapmak ve seçtiğiniz gidiş-dönüş biletin dilerseniz kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın almaktadır.

Kampanyalar hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizin kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

                                                                                                                                                

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.