• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Qatar Airways İndirim Günleri Başladı - %50'ye Varan İndirimler

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

qatar airways yüzde elli indirim fırsatıQatar Airways ile Türkiye’den gerçekleştireceğiniz uçuşlarda %50’ye varan indirimlerle bilet satın alabilir ve dünya ‘yı keşfedebilirsiniz.

Türkiye’den gerçekleştireceğiniz uçuşlarda 30 Eylül 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletleri 24 Nisan 2017 tarihine kadar satın almanız durumunda %50’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye’nin bütün şehirlerden geçerli olan kampanya da Ankara ve İstanbul’dan gerçekleştirilecek uçuşlar Qatar Airways ile yapılırken, diğer uçuşlardan ise Pegasus ve Atlas Global Havayolları tarafından aktarmalı olarak gerçekleştirilecektir.

Tablodayer alan fiyatlar Qatar Airways sisteminde belirtilen en düşük fiyatlar olup gitmek istediğiniz şehre göre ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak en güncel fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

 

Nereden

   Nereye  

Economy Class

Business Class

(Kişi Başı -

(Kişi Başı -

Her şey dahil)

Her şey dahil)

IST

DOH

399 $

*

IST

BKK

479 $

*

IST

MLE

489 $

*

IST

CMB

489 $

*

IST

HKT

499 $

*

IST

NRT

549 $

*

ESB

BKK

579 $

*

ESB

MLE

589 $

*

ESB

HKT

599 $

*

ESB

JKT

599 $

*

 

Qatar Airways %50’ ye varan indirimlerinden faydalanabilmek için biletinizi 17 Nisan-24 Nisan 2017 tarihleri arasında satın almanız gerekmektedir. Belirtilen tarihler arasında satın alınan biletlerle 17 Nisan 2017 - 30 Eylül 2017 tarihleri arasında ucuza seyahat edebilirsiniz.

Qatar Airways gidiş-dönüş %50 indirimli promosyon biletlerinde minimum kalış süresi 2 gün, maksimum kalış süresi ise 3 aydır. Belirtilen süre dışında kalan zamanlar için gerçekleştirilecek seyahatlerinizde indirimden faydalanamazsınız. İndirimli uçak bileti sadece Economy Class satışları için geçerli olup Qatar Airways uçuşlarını kapsamaktadır. Yurt içinde İstanbul ve Ankara dışında bütün şehirlerde Atlas Global ve Pegasus Airways ara uçuşları gerçekleştirecektir.

Tüm biletler için en kısıtlı ücret sınıfı geçerli olup, anında satışı gerçekleştirilen gidiş-dönüş uçuşları için %50’ ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Qatar Airways %50’ye varan indirimli uçak biletlerine ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında bütün uçuşların sefer bilgileri ve uçak bileti fiyatlarını görüntüleyebilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.