• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

katarQatar Airways, 1993 yılından beri kesintisiz olarak Katar’ a hizmet veren hava yolu firmasıdır. Doha merkezli olarak gerçekleştirdiği uçuşlarda uluslararası alanda birçok ülkeye hizmet veren Qatar Air ülkemizden de farklı şehirlere hava yolu ile hizmet vermektedir.

Farklı kampanyalara imza atan Qatar Airways’in son kampanyası ise beraber seyahat etmeyi seven kişileri sevindirecek şekilde düzenlenmiştir. 01-07 Kasım 2016 tarihleri arasında satışı gerçekleştirilen biletlerde geçerli olan ve İstanbul Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan düzenlenen uçuşları kapsamaktadır.

15 Kasım 2016- 15 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletlerinizi 01-07 Kasım 2016 tarihleri arasında satın almanız durumunda Business ve First Class'ta %40'a varan indirimlerden faydalanarak biletinizi hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com web sitesinden satın alabilirsiniz. Qatar Airways İndirimli olarak Business ve First Class'ta satın alabileceğiniz en uygun bilet fiyatlarından bazıları;

Nereden

   Nereye  

Business Class

-2 kişi-

Her şey dahil

IST

SEZ

2,578 $

IST

HKT

3,038 $

IST

JNB

3,058 $

IST

BKK

3,198 $

SAW

DXB

1,698 $

SAW

SIN

2,578 $

SAW

DPS

2,898 $

ESB

CGK

2,998 $

ESB

BKK

3,238 $

ESB

KUL

3,318 $

 

Belirtilen fiyatlar iki kişilik gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları olup, kampanya dahilinde ki en uygun fiyatlar belirtilmiştir. Kampanya kapsamında ucuza uçuş gerçekleştirebileceğiniz noktalar İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı MCT / DWC / DMM / DXB / SEZ / CPT / SIN / JKT / HKT / JNB / MNL / DPS / KUL / BKK / HGH / KBV / CAN / CTU / WDH / CMB / SHA hatlarında, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan JED / AUH / MCT / DWC / DXB / JNB / SIN / CPT / JKT / DPS / MNL / BLR / SEZ / KUL / SHA / TYO / KBV / WDH  hatlarında ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan DXB / DMM / LHE / JKT / BKK / KUL hatlarında geçerlidir.

Qatar Airways Premium yol arkadaşı kampanyası aynı anda rezervasyonu ve biletlemesi yapılan gidiş- dönüş 2 veya çift biletlerde (4,6,8 ) geçerlidir. Business Class satışlarında geçerli olan kampanya’ da yerler sınırlı olup Business Class'ta R sınıfı, First Class'ta ise farklı bölgelere göre A sınıfı müsaitliğine göre rezervasyon yapılabilmektedir.

Qatar Airways ayrıcalıklarından faydalanarak yol arkadaşınızla beraber çok uygun fiyatlara seyahat edebilmek için son biletleme tarihi 7 Kasım 2016 olup ucuzauc.com web sitesi üzerinden de kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.