• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

qatarQatar Airways Seyahat Festivali

Qatar Airways, 1933 yılından itibaren Katar merkezli olarak uçuş gerçekleştirmektedir. 200’ den fazla uçak filosu ile 45 farklı ülkeye uçuş gerçekleştiren Qatar Airways, 100 den fazla noktaya hizmet vermektedir. Her yıl uçuş gerçekleştirdiği noktaları arttırma yönünde çalışmalar yapan ve yeni anlaşmalara imza atan Qatar Airways kampanyalarıyla da dikkat çekmektedir.

Seyahat Festivali Kampanyası kapsamında Qatar Airways’den  29 Ağustos ve 5 eylül tarihlerinde alacağınız biletlerde % 50 ‘ ye varan  indirimler uygulanmakta 15 Eylül 2016- 30 Haziran 2017 tarihleri arasında seyahat etmek üzere . 29 Ağustos ve 5 Eylül tarihleri arasında 187 USD'den başlayan fiyatlarla satın alabileceğiniz biletler birbirinden farklı avantajlar ve promosyonlardan da yararlanabilirsiniz.

Türkiye’den İstanbul Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Esenboğa Havalimanlarından gerçekleştirilen uçuşlar ve bilet fiyatlarından bazıları aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır. Bulunduğunuz şehirden direk veya aktarmalı biletler için ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında seçtiğiniz bileti kredi kartınızla da promosyonlardan da yararlanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Nereden

Nereye

Economy Class

Business Class

(Her şey dahil)

(Her şey dahil)

IST

MLE

379 USD

2,129 USD

IST

CMB

409 USD

2,319 USD

IST

DPS

649 USD

1,789 USD

SAW

MPM

449 USD

1,589 USD

SAW

ADL

709 USD

2,649 USD

SAW

SEZ

589 USD

1,809 USD

ESB

RUH

289 USD

1,019 USD

ESB

TYO

929 USD

2,429 USD

ESB

KBV

829 USD

2,089 USD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabloda belirtilen fiyatlar kişi başı olarak belirlenmiştir ve gidiş-dönüş bilet fiyatlarıdır. Ayrıntılı bilgi için lütfen bilet sorgulaması yapınız.

Kampanya Kapsamında;

Kampanyalı biletlerden faydalanmak için bilet alım tarihleri  29 Ağustos 2016 - 05 Eylül 2016 tarihleri arasında olmalı ve seyahat dönemi ise 15 Eylül 2016 - 30 Haziran 2017 tarihleri arasında tamamlanmalıdır.  Belirtilen seyahat dönemi dışında alınan biletler kampanya kapsamında dahil değildir. Biletler gidiş-dönüş şeklinde ayarlanmıştır ve son dönüş tarihi belirtilen 30 Haziran 2017 tarihinde tamamlanmış olmalıdır.

Kampanya sadece belirtilen hatlarda, Business ve Economy Clas  geçerli olup kampanya kapsamında satışı yapılan yerler sınırlıdır.  Ayrıca O, T veya Q sınıflarının durumuna göre rezervasyon yapılabilmektedir.

3 veya daha fazla kişinin bir arada seyahat ettiği durumlarda geçerli olan 2 al 1 öde kampanyasını da Seyahat Festivali kampanyası kapsamakta olup bu kapsamda alınan biletlerde Business Class'ta R sınıfı, Economy Class'ta ise O sınıfı yerler sınırlı olup yerlerin müsatiliğine göre rezervasyon yapılmaktadır.  2 al 1 öde kampanyası ve Sehayat Festivali kampanyası dahilinse indirimleri görüntülemek için Qatar Airways GDS sistemlerinde yer aldıktan sonra PNR'a yolcu isimleri girmeniz gerekebilir. O sınıfı iki kişilik rezervasyonlarda belirtilen seçilen seyahat rotasından N sınıfı ücretin yarısı kişi başı olarak sistem tarafından geri yüklenir ve bu ücretlerde vergiler üzerinden indirim yapılmaz.

Kampanya dâhilinde alınan biletlere uygulanacak çocuk bileti indirimleri sadece tek kişilik rezervasyonlarda geçerli olup, Seyahat Festivali kapsamında alınan iki ve üzeri yolculara ait rezervasyonlarda çocuk indirimi uygulanmaz.

Qatar Airways mil programından 3 kat Qmil kazanmak için, 31 Ekim2016 tarihinden önce qmiles.com üye olunması ve My Offers" başlığı altından yer alan tekliflere kayıt yapılması gerekmektedir. Eğer üyelik durumu mevcutsa seyahat tarihinden en geç 24 saat içerisinde giriş yapıldıktan sonra kampanyaya kayıt yapılması gerekmektedir.

Qatar Airways Seyahat Festivali kampanyası kapsamında alınan biletlerde Qmil için Privilege Club numaranısının biletleme sırasında rezervasyon veya check-in esnasında belirtilmesi zorunludur.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.