• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Singapur Arilines Sevgililer Günü Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

Singapur Airlines Sevgililer GünüSingapore Airlines, 1947 yılında kurularak Singapur’un resmi bayrak taşıyıcı hava yolu olarak hizmet vermektedir.  64 farklı ülkeye uçuş gerçekleştiren hava yolu firması Sevgililer Günü yaklaşırken çiftlere özel hediye bilet kampanyası çift kişilik gidiş- dönüş bileti vermektedir.

Sevgililer gününe özel olarak düzenlenen yarışma sonucunda yarışmayı kazananlara hediye edilecek biletlerden kazanabilmek için gerekli şartlar ve koşullar;

Yarışma facebook üzerinden https://www.facebook.com/singaporeairtr sayfası aracılığıyla düzenlenmektedir. Sizden istenilen öncelikle sayfayı takip etmenizdir. Yarışmacıların Singapur Airlines ile hayallerindeki aşkı anlatan bir video çekmeleri ve bu çektikleri videoyu #SQileGokyuzundeAsk hashtag’i ile facebook sayfası üzerinden paylaşmanız gerekmektedir.

Yarışma 16 Ocak 2017 10:30 tarihinde başlayarak, 20.01.2017 tarihinde sona ermektedir. Kazanan kişiler 13.02.2017 tarihinde Singapur Changi Havalimanı’na iniş yaparak Singapur’a çift kişilik seyahat etme hakkı kazanmaktadır.

Videolarda en az 5 saniye en uzun 30 saniye uzunluğunda olması ve herhangi bir politik görüş, hakaret veya uygunsuz videolar yarışma kapsamında kabul edilmeyerek bu kullanıcılar facebook sayfasından da çıkarılacaktır. Videolarda sözlü veya resimli içerik kullanılması konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Değerlendirme 3 kişilik bir jüri tarafından gerçekleştirilecek olup, kazanan kişilere çift kişilik uçak Singapur gidiş- dönüş bileti ücretsiz olarak verilecektir. Sadece uçak bileti masrafı karşılanacak olup havalimanı vergisi ve Singapur’da ki diğer harcamalardan yarışmacının kendisi sorumludur ve kazana yarışmacı hakkını başka bir kişiye devredemez, nakite çeviremez ve hat değişikliği yapılamaz.

Yarışmacılar, tek bir video ile yarışmaya katılacak olup, facebook üzerinden iletişime geçilecektir.

Sizde 14 Şubat Sevgililer Gününü Singapur’un muhteşem tapınakları ve doğası arasında unutulmaz bir zaman geçirmek istiyorsanız yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.facebook.com/singaporeairtr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.