• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Singapur Hava Yollarından Ucuzauc.com a Özel Kampanya

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

singapur hava yollarıSingapur Hava Yolları Uçak Biletleri Ucuzauc.com da Yüzde 25 daha Ucuz.

1947 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmet vermeye devam eden Singapore Air, Avrupa’da başta olmak üzere 69 ‘dan fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Singapur’un resmi olarak bayrak taşıyıcı unvanına sahip hava yolu, kalitesinden ödün vermeyen ve kalitesini yansıtan firmalara verdiği resmi temsilci olma hakkıyla da uçak bileti satışlarını gerçekleştirmektedir.

152 hava yolunun resmi temsilcisi olan ve bu sayıyı yaptığı anlaşmalarla da gün geçtikçe arttırma hedefinde olan ucuzauc.com web sitesi de Singapore Air, resmi temsilcisidir. 2003 yılında kurulan Barşan Turizm kapsamında turizm hizmetleri,  yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satışı hizmeti de veren ucuzauc.com için Singapore Air özel kampanya düzenleyerek, ucuza uçma imkanı sunmaktadır.

Singapore Air, sadece ucuzauc.com’a özel olarak düzenlediği kampanyası kapsamında, 8 Ekim 2016- 31 Ağustos 2017 dönemi seyahatlerinize ait biletleri 8-14 Ekim 2016 tarihleri arasında satın almanız durumunda bilet fiyatları;

Hong Kong

502 USD

Jakarta

520 USD

Kuala Lumpur

525 USD

Bangkok

530 USD

Shanghai/ Pekin / Guangzhou

666 USD

Taipei

668 USD

Seoul

677 USD

Saigon

750 USD

 

Singapore Air ucuzauc.com web sitesine özel olarak düzenlediği fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgiye web sitemiz üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve sefer bilgilerini de görüntüleyerek uçak biletinizi seçebilirsiniz.  Kur farkından doğan farklılıklar ve en güncel uçak bileti fiyatları için uçak bileti sorgulaması yapmanız gerekmektedir.

Her şey dâhil olarak belirtilen fiyatlardan faydalanabilmek için tek yapmanız gereken 8-14 Ekim 2016 tarihleri arasında, 8 Ekim 2016- 31 Ağustos 2017 döneminde gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz için uçak bileti sorgulaması yapmak ve sonrasında sadeceucuzauc.com kullanıcılarına özel uçak biletlerini seçerek kredi kartınızla biletinizi satın almanız yeterlidir.

Singapore Air, ucuzauc.com ’a özel olarak düzenlenen kampanyada satışı yapılan uçak biletlerinde çocuk ve bebek indirimi uygulanmamaktadır ve rezervasyon sınıfı da V sınıfı olarak belirlenmiştir.  Aktarmalı uçuşlarınız da ücretsiz olarak Singapur’da bir aktarma hakkı verilmektedir. Kampanya kapsamında satışı gerçekleştirilen biletlere ait uçuşlar SQ/ MI uçuşları için olup, diğer kod paylaşımlı uçuşları kapsamamaktadır.

Singapore Air tarafından ucuzauc.com web sitesi üzerinden kampanya kapsamında satışı gerçekleştirilen biletlerde V sinifinda %10 Krisflyer mili kazanılırken, Star Alliance kapsamında mil puan kazanılmamaktadır.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.