• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

 

ukrayna airlinesUIA hava yolları resmi olarak Ukraine International Airlines ismiyle hizmet veren hava yolu firmasıdır. Ukrayna’nın uluslararası alanda hizmet veren hava yolu firması Kiev merkezli olarak uçuş gerçekleştirmektedir. 1992 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmet vermeye devam eden UIA Asya, Avrupa’da 75’den fazla şehre uçuş gerçekleştirirken Türkiye’den de İstanbul Atatürk Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan uçuş gerçekleştirmektedir.

Kaliteli hizmetlerinden herkesin yararlanabilmesi için dönemsel olarak da düzenlediği kampanyalarla da adından söz ettiren UIA Hava Yolları’nın son kampanyası ise sadece Ankara’dan gerçekleştirilen uçuşları kapsamaktadır.

Ankara’dan gerçekleştireceğiniz UIA hava yolu ile 31 Mart 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletleri 31 Ekim2016 tarihine kadar satın almanız durumunda aşağıda yer alan fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Ankara- ESB

AMS/ PAR/ EVN/ LON/ PRG/ DUS/ FRA/ BER/ DUS

RT 40 USD/ OW 30 USD

STO/ BRU/ ROM/ HEL/ KIV/ MIL/ RIX/ BCN/ MSQ/ WAW/ VNO

RT 50 USD/ OW 40 USD

ODS/ LWO/ HRK/ DNK

RT 82 USD/ OW 69 USD

NYC/ PEK

RT 85 USD/ OW65 USD

CMB

RT 280 USD/ OW 110 USD

  • Fiyatlara vergiler dahil değildir.

UIA Hava yollarından belirtilen fiyatlarda uçak biletinizi satın alabilmek için ucuzauc.com web sitesinden Ankara’dan belirtilen destinasyonlara ait uçak bileti sorgulaması yapabilir ve seçtiğiniz uçak biletinizi kredi kartınızla ödemesini yaparak satın alabilirsiniz.