• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

UIA ile Ankara ve İstanbul’dan Kiev Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

UIA ile Ankara ve İstanbul’dan Kiev KampanyasıUkraine International Airlines, 1992 yılında hizmet vermeye başlayan ve günümüzde 75’den fazla noktaya kesintisiz olarak hizmet vermektedir.  Her yıl yaptığı anlaşmalar ve yenilikçi yapısıyla da dikkat çeken Ukraine International Airlines, verdiği hizmetlerle adından sıkça söz ettirmektedir.

 Ukraine International Airlines, ayrıca düzenlediği kampanyalarla da çok uygun fiyatlarla seyahat etme imkanı sunmaktadır.

Fiyatlarında güncelleme yapan ve sistemlerde de satışa sunulan Ankara- Kiev uçak biletlerine hava yolunun resmi web sitesinden ve ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Ukraine International Airlines tarafından gerçekleştirilecek uçuşları kapsayan Ankara-Kiev uçuşlarına ait bilet ayrıntıları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Sadece Ankara çıkışlı- Kiev varışlı değil ayrıca İstanbul ve Kiev arası uçuşlarda da bilet satışı bulunan hava yolunun sefer bilgileri ve fiyat ayrıntıları için ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yapabilir, seçtiğiniz bileti kredi kartınızla online olarak taksit imkanlarından da faydalanarak anında satın alabilirsiniz.

Parkur

Gidiş-Dönüş

Tek Yön

Sınıf

Ankara-Kiev

15 USD + Vergiler

10 USD + Vergiler

T Class

İstanbul- Kiev

139 USD + Vergiler

 

T Class

*Fiyatlara Herşey Dahildir.

Detaylı bilgi için uçak bileti sorgulaması yapabilir ve bilet kuralları için hava yolunun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.