• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

online kampanyaUIA,  resmi olarak Ukrayna Uluslararası Hava Yolu firması ismiyle hizmet vermektedir. Ülkesinin bayrak taşıyıcı ünvanına sahip hava yolu firması 1992 yılında kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Yaklaşık olarak 75’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren Ukrayna Uluslararası Hava Yolu firması her yıl uçuş ağını daha da genişletme ve hizmetlerinden herkesin faydalanabilmesi için düzenlediği kampanyalarla da dikkat çekmektedir.

Son kampanyasında ise 16 Ocak 2017-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında New York’a gerçekleştireceğiniz uçuşlarınıza ve 16 Ocak 2017- 30 Haziran 2017 tarihleri arasında ise UIA uçuş gerçekleştirdiği tüm noktalara ait biletlerinizi 16 Ocak 2017- 5 Şubat 2017 tarihleri arasında satın almanız durumunda %10’ a kadar varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

T, B, W, S, C sınıfları hariç bütün sınıflarda %2 ‘den başlayan indirimlerle uçak biletinizi almak ve uçuşunuzu gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken 5 Şubat 2017 tarihine kadar uçak biletinizi satın almak. Ambargo dönemleri ve en güncel fiyat bilgisi için ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz.

Uçak bileti sorgulaması sonrasında Ukrayna Uluslararası Hava Yolu’nun gerçekleştirdiği bütün uçuşlara ait sefer bilgileri ve en güncel uçak bileti fiyatlarının listelendiği sayfaya otomatik olarak yönlendirilir ve bu sayfadan biletinizi seçtikten sonra kredi kartınızla uçak biletinizi 9 taksite varan size özel taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.