• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

ukraynaUkraine International Airlines, resmi adıyla Ukrayna Uluslararası Hava Yolu firması UIA kısaltması ile hizmet vermektedir. Kiev merkezli olarak uçuş gerçekleştiren hava yolları 1992 yılında kurularak 75’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmeye başlamıştır. 39 uça filosu ile Asya ve Avrupa’da birçok noktaya uçuş gerçekleştiren UIA İstanbul Atatürk Havalimanından ve Esenboğa Havalimanı’ndan da uçuş gerçekleştirmektedir.

Bahar ve kış dönemine özel olarak istediğiniz yere uçmanız için düzenlenen kampanyası dahilinde 20$ uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

01-04 Eylül 2016 tarihleri arasında, 01 Ekim- 20 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleştirecek uçuşlara ait satın alınan biletlerde geçerli olan 20$ çılgın fiyat,  Atatürk ve Esenboğa Havalimanı çıkışlı tüm uçuşlar için geçerlidir.

Kampanya kapsamında,

 IST- KBP/ ODS/ LWO uçuşlarınızda T Sınıfı

ESB- KBP uçuşlarınızda T sınıfı

IST/ ESB- KBP transferli uçuşlar B sınıfı biletler için geçerli olup, Pek/ NYC/ BKK/ CMB hariç İstanbul Atatürk Havalimanı ve Esenboğa Havalimanı çıkışlı RT / OW fark etmeksizin tüm biletler için geçerlidir.

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara vergiler ve hizmet bedelleri dahil değildir.

UIA firmasının kısa dönemli uçak bileti kampanyasına ait biletlere hava yolu firmasının resmi web sitesinden ve ucuzauc.com internet sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. 152 farklı hava yolu firmasının resmi temsilcisi olan uçak bileti satışı konusunda güvenilir ve kredi kartına taksit imkanları sunan ucuzauc.com ‘ dan UIA 20$ kampanyalı biletlerinden satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.