• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Ukrayna'ya 75USD 'den başlayan Fiyatlar.

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

ukrayna kampanyaUkrayna’nın resmi hava yolu firması olarak 1992 yılında kurularak hizmet vermeye başlayan hava yolu firması hızla gelişerek Avrupa’da 75 den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

Türkiye’ den İstanbul Atatürk Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan direk uçuşlarla hizmet veren UIA hava yolu, 31 Mart 2017 tarihine kadar bu havalimanlarından gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletlerinizi 18 Aralık 2016 tarihine kadar satın almanız durumunda aşağıda yer alan fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

 

Varış Noktası

İstanbul Çıkışlı Gidiş- Dönüş Uçak Bileti fiyatları

Ankara Çıkışlı Gidiş- Dönüş Bagajsız Uçak Bileti Fiyatları

KİEV

150 USD

110 USD

ODESSA

120 USD

145 USD

LVİV

75 USD

145 USD

 

UIA promosyon uçak bileti fiyatlarının son satış tarihi 18 Aralık 2016 olup, ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak sefer bilgilerine ve en güncel uçak bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Promosyon rezervasyon ve satın alma işlemi aynı anda gerçekleştirilen gidiş-dönüş uçak biletlerin de geçerlidir.

Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup en güncel fiyat bilgisi için ucuzauc.com üzerinden uçak bileti yapabilirsiniz.

UIA Ankara çıkışlı uçuşlarında belirtilen fiyatlar bagajsız uçak bileti fiyatı olup, barajlı uçak bileti fiyatları için de ucuzauc.com dan Ankara çıkışlı uçak bileti sorgulaması yapabilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınızla dokuz taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz. 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.