• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

United Havayolları'ndan Çok Özel Fiyatlar

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

united airlinesUnited Airlines, Şikago merkezli olarak uçuş gerçekleştiren bir hava yolu firmasıdır. 1927 yılında ilk olarak kurulan hava yolu firması Illinois bölgesi odaklı olarak Afrika, Asya, Avustralya, Avrupa, Orta Doğu ve Amerika’ hizmet vermektedir. 721 adet uçak filosu ile hizmet veren hava yolu firması düzenlediği kampanyalarla da farklı ülkelerde ki insanların da ucuza hava yoluyla seyahat etmesine imkan sağlamaktadır.

Son düzenlediği fiyat bilgisiyle United Airlines, THY ile ortaklaşa gerçekleştirdiği Sabiha Gökçen (SAW) çıkışlı, Frankfurt ve Münih aktarmalı, Washington, Şikago ve New York uçuşlarında özel fiyatlar ile hizmet vermektedir.  United Airlines uçuşlarında fiyat bilgisine ek olarak vergilerin de dahil olduğu fiyatlar;

 

Fiyat

Vergi

Toplam

New York

199 USD

433 USD

552 USD

Wasington

143 USD

455 USD

598 USD

Şikago

165 USD

455 USD

620 USD

 

Fiyat tablosunda yer alan bilgiler başlangıç fiyatlarıdır. Uçuş tarihine göre fiyatlar farklılık gösterebilir.  United Airlines Sabiha Gökçen çıkışlı ucuz uçak bileti fiyatlarına hava yolu firmasının resmi web sitesinden ulaşabileceğiniz gibi ucuzauc.com web sitesi üzerinden de Sabiha Gökçen çıkışlı olarak New York uçak bileti, Washington uçak bileti veya Şikago uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz.

Herhangi ek bir işlem gerekmeden seyahat etmek istediğiniz rota üzerinden direk ve aktarmalı United Airlines uçuşlarını da görüntüleyebilir ve biletinizi kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.